به کانال تلگرامی ما ملحق شوید.

کلیک کنید
بنر پکیج صفر تا صد دونده
مبتدیان

حرکات کششی زانو

 حرکات کششی، فواید زیادی مانند: افزایش دامنه حرکتی، افزایش انعطاف پذیری، کاهش درد و کاهش گرفتگی عضلات دارند که برای هر ورزشکاری مفید هستند. هر حرکت را می توانید ۱۵ تا ۳۰ ثانیه نگهدارید.حرکات کششی زیر را بعد از تمرینات تان انجام دهید.

https://www.instagram.com/p/B2D_3TLHdfF/

چقدر این مطلب برایتان مفید بود ؟

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

سیروان آلی

دویدن بخش بزرگی از زندگی من رو تشکیل میده. از وقتی که یادم میاد عاشق دویدن بودم و از همون اوایل بچگی که عاشق دوهای سرعت بودم تا همین امروز که بیشتر استقامتی مسافت کوتاه می‌دوم، دویدن همیشه جزو ثابتی از زندگیم بوده. این وبسایت رو راه‌اندازی کردم تا به بقیه کمک کنم با قدیمی‌ترین ورزش دنیا که تو ژنتیک ما انسان‌ها هستش آشنا بشن و با انجامش به سلامتی جسمی و ذهنی‌شون کمک کنن و صد البته نحوه شروع و ادامه اصولی و علمی اون رو یاد بگیرن. من به این حرف ایمان دارم که اگه صبور باشین و اجازه بدین اصولی پیش برین، دویدن براتون تبدیل به یکی از لذت‌بخش‌ترین فعالیت‌های دنیا می‌شه. امیدوارم دویدن به یکی از عشق‌های ثابت زندگی‌تون تبدیل بشه ❤️🏃‍♀️🏃

‫۳ دیدگاه ها

  1. سلام. حرکتی که در سمت بالا و چپ تصویر هست؛ بنظرم بیشتر برای عضله ی پشت ران پا یا همان همسترینگ هست تا زانو… اتفاقا در یکی از صفحات سایت ؛دویدن عشق است؛ هم به این موضوع اشاره مستقیم شده:
    https://runningislove.com/1397/06/training/9-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%DA%A9%D8%B4%D8%B4%DB%8C-%D8%B6%D8%B1%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7/

    1. البته منظورم اون تصویری هست که ورزشکار روی زمین دراز کشیده و یکی از پاهایش رو که کاملا صاف قرار داره؛ با دست گرفته ….

      1. هادوک جان در این مقاله منظور از زانوُ تمامی عضلاتی هستند که در خم کردن زانو تاثیر دارند. مثل عضلات همسترینگُ عضلات رانُ عضلات باسنُ و ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا