به کانال تلگرامی ما ملحق شوید تا با انواع مدل محتوای به‌روز آشنا شده و با ما در ارتباط باشید.

کلیک کنید
بنر پکیج صفر تا صد دونده

درباره ما

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3898″ img_size=”medium” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://runningislove.com/”][vc_custom_heading text=”درباره ما” font_container=”tag:h2|text_align:center|color:%230a0a0a” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text text_larger=”no”]

چطور ایده تاسیس این وبسایت به ذهنم رسید؟

خب، اسم من سیروانِ. سیروان در کوردی یعنی خروشان، توانمند. ذاتا ساکن بودن رو دوست ندارم. برای همین از بچگی عاشق دویدن بودم، مخصوصا دوهای سرعتی. من دویدن رو با دو سرعتی شروع کردم.

سال ۹۴ تونستم فرصت پیدا کنم در رقابت های انتخابی دانشجویان در ارومیه شرکت کنم. روز انتخابی، در ماده های ۶۰ متر داخل سالن و ۲۰۰ متر مسابقه دادم. اما به معنی واقعی کلمه ” خراب کردم”. اگه بخوام الان به اشتباهات اون موقعم اشاره کنم، شاید بشه یه مقاله درباره ش نوشت. اما بزرگترین اشتباهم این بود که روز مسابقه با کفش هایی دویدم که برای بار اول اونها را می پوشیدم.

بعد از اون انتخابی، همیشه یه سوال تو ذهنم بود، که کجای کار من اشتباه بود. البته من برای آمادگی مسابقه انتخابی، یک ماه فقط یک در میون چند تا سرعتی کار میکردم. یعنی نه برنامه آن چنانی داشتم و نه مربی و تمرینات قدرتی و …. تنها چیزی که داشتم استعداد دو سرعتی بود. اما در باقی زمینه ها واقعا هیچی نمیدونستم.

یادم میاد برای بار اول که سالن دوومیدانی داخل سالن ارومیه رو دیدم، چهارستون بدنم لرزید. چون تجربه دویدن روی پیست رو نداشتم. حالا بماند که برای بار اول از نزدیک، تخته استارت رو دیدم.

بعد از اون تجربه ای که داشتم خیلی دنبال یادگیری دویدن بودم، نه برای مسابقه دادن، نه. چون سنم برای ماده سرعتی بالا رفته بود، فقط می خواستم بیشتر درباره کاری که انجام میدم، بدونم. ذاتا از یادگیری خیلی لذت میبرم و همیشه دنبال یادگیری هستم.

سالها قبل یک وبسایتی بود که سی دی های آموزشی دو سرعتی رو برای فروش گذاشته بود. اون سی دی ها اولین ویدئوهای الهام بخش من بودن. البته به زبان انگلیسی. اما در زمینه مقالات در ایران، وبسایت آنچنانی وجود نداشت.

از نظر تمرین، تغذیه، سبک زندگی، انگیزه، استراتژی روز مسابقه و … من هیچی بلد نبودم. اتفاقا همه اینا باعث شدن روز انتخابی مخصوصا در دو ۲۰۰ متر، بدنم خالی کنه.

به هر حال نبود یک وبسایت آموزشی دویدن، بهم این انگیزه رو داد که این خلا رو پر کنم. حاصل این نیاز تولد وبسایت ” دویدن عشق است” در سال ۱۳۹۶ بود. دلیل اسمی که برای وبسایت گذاشتم هم این بود، چون خودم عاشق دویدنم، و میخواستم مردم هم به این رشته از این لحاظ نگاه کنن.

این اواخر خیلی کم سرعتی میرم. بیشتر تریل میدوم. جنگل، جاده، ساحل سد، کوه، پله، هر جایی که بشه دوید، من میدوم. بیشتر نیمه استقامتی کار میکنم. تمرینات با شدت بالا رو بیشتر دوست دارم. مثل تمرینات پله نوردی با حمل تایر یا تپه نوردی با حمل تایر و کوله پشتی.

 

این داستان کوتاه من بود در این چند ساله، که حاصل اون وبسایتی شده برای عاشقان این رشته. البته یه برنامه هایی هم برای سایر ماده های دوومیدانی داریم مثل پرتاب ها، پرش ها و …

 

به هر حال، خیلی برای من جای افتخار داره که نگاه مهربون تون رو مهمون سایت مون کردین، این وبسایت رو متعلق به خودم نمیدونم. این وبسایت به همه کسانیکه درماده های مختلف دو فعالیت دارن، تعلق داره.

 

تمامی مطالب منتشرشده در وبسایت از وبسایت ها و منابع تایید شده علمی هستش، و سعی ما بر این هستش که بتونیم روز به روز در این مسیر بهتر بشیم، در کنار شما عزیزان.

اگه نظری دارین، میتونین با کلیک روی دکمه زیر، باهامون در میون بذارین، یا اینکه در اینستاگرام مون بهمون دایرکت بدین.

[/vc_column_text][vc_btn title=”تماس با ما” style=”3d” color=”success” size=”lg” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fas fa-phone” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Frunningislove.com%2F%25d8%25aa%25d9%2585%25d8%25a7%25d8%25b3-%25d8%25a8%25d8%25a7-%25d9%2585%25d8%25a7%2F|target:_blank|rel:nofollow”][vc_btn title=”اینستاگرام ما” style=”3d” color=”blue” size=”lg” align=”center” i_align=”right” i_icon_fontawesome=”fab fa-instagram” add_icon=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Frunningislove_com%2F|target:_blank|rel:nofollow”][/vc_column][/vc_row]
دکمه بازگشت به بالا