ویدئو

هیچ انسانی محدود نیست | ویدئو

هیچ انسانی محدود نیست | ویدئو 1

اعتقاد داشتن با توانایی های خودتان، میتواند باعث شود که عملکردتان طی تمرینات و ورزش خیلی خیلی بهتر شود.

ایمان داشتن به خود، تصویرسازی ذهنی و آرامش روانی از عوامل مهم و موثر در موفقیت ورزشکاران هستند. هرچقدر هم که تمرینات خوبی داشته باشید، اما باز با جملاتی مانند اینکه ” من نمی تونم” ” من توانایی شو ندارم” ذهنتان رو بمباران کنید، مطمئن باشید، نتیجه تان آن شکلی نخواهد بود که از خودتان انتظار خواهید داشت.
بنابراین چه به عنوان یک دونده و یا ورزشکار حرفه ای، چه به عنوان یک ورزشکاری که برای سلامتی خودش ورزش می کند، همیشه به توانایی هایتان ایمان داشته باشید تا عملکرد ورزشی تان بهتر از قبل شود.

 

View this post on Instagram

هیچ انسانی محدود نیست ! – – – اعتقاد داشتن با توانایی های خودتون، میتونه باعث بشه که عملکردتون طی تمرینات و ورزش خیلی خیلی بهتر بشه. + ایمان داشتن به خود، تصویرسازی ذهنی و آرامش روانی از عوامل مهم و موثر در موفقیت ورزشکاران هستند. هرچقدر هم که تمرینات خوبی داشته باشین، اما باز با جملاتی مانند اینکه " من نمی تونم" " من توانایی شو ندارم" ذهنتون رو بمباران کنین، مطمئن باشین، نتیجه تان اونجور که باید و شاید نخواهد بود. + + بنابراین چه به عنوان یک دونده و یا ورزشکار حرفه ای، چه به عنوان یک ورزشکاری که برای سلامتی خودش ورزش می کند، همیشه به توانایی هاتون ایمان داشته باشین. + کپی رایت: @ineos159challenge + #دویدن #دونده #ورزش #دوومیدانی #عشق_دویدن #دویدن_عشق_است #دونده_شو #بدو #رانینگ #ماراتن #التراماراتن #مسابقه_دو #تریل_رانینگ #اسکای_ؤانینگ #رانر #running #run #runninggirl #runningboy #trailrunning #skyrunning #trackandfield ا #تمرین #تمرینات_دویدن #انگیزه #انگیزه_ورزش #قدرت_ذهن #ورزشکار #فیتنس

A post shared by runningislove_official (@runningislove_com) on


 

در ویدئوی بالا قهرمان المپیک و رکورد دار ماراتن جهان، “الیود کیپچوگه” از قدرت ذهن و ایمان داشتن به خود حرف می زند. این ویدئوی زیبا، انگیزه تان را نیز برای تمرینات بیشتر خواهد کرد.

چقدر این مطلب برایتان مفید بود ؟

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

مطالب مرتبط   ماساژ ماهیچه همسترینگ | ویدئو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *