به کانال تلگرامی ما ملحق شوید تا با انواع مدل محتوای به‌روز آشنا شده و با ما در ارتباط باشید.

کلیک کنید
بنر پکیج صفر تا صد دونده
ویدئو

هیچ انسانی محدود نیست | ویدئو

اعتقاد داشتن با توانایی های خودتان، میتواند باعث شود که عملکردتان طی تمرینات و ورزش خیلی خیلی بهتر شود.

ایمان داشتن به خود، تصویرسازی ذهنی و آرامش روانی از عوامل مهم و موثر در موفقیت ورزشکاران هستند. هرچقدر هم که تمرینات خوبی داشته باشید، اما باز با جملاتی مانند اینکه ” من نمی تونم” ” من توانایی شو ندارم” ذهنتان رو بمباران کنید، مطمئن باشید، نتیجه تان آن شکلی نخواهد بود که از خودتان انتظار خواهید داشت.
بنابراین چه به عنوان یک دونده و یا ورزشکار حرفه ای، چه به عنوان یک ورزشکاری که برای سلامتی خودش ورزش می کند، همیشه به توانایی هایتان ایمان داشته باشید تا عملکرد ورزشی تان بهتر از قبل شود.

 
https://www.instagram.com/p/B2i57YLHcdp/
 

در ویدئوی بالا قهرمان المپیک و رکورد دار ماراتن جهان، “الیود کیپچوگه” از قدرت ذهن و ایمان داشتن به خود حرف می زند. این ویدئوی زیبا، انگیزه تان را نیز برای تمرینات بیشتر خواهد کرد.

چقدر این مطلب برایتان مفید بود ؟

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

بنر پکیج صفر تا صد دونده

سیروان آلی

دویدن بخش بزرگی از زندگی من رو تشکیل میده. از وقتی که یادم میاد عاشق دویدن بودم و از همون اوایل بچگی که عاشق دوهای سرعت بودم تا همین امروز که بیشتر استقامتی مسافت کوتاه می‌دوم، دویدن همیشه جزو ثابتی از زندگیم بوده. این وبسایت رو راه‌اندازی کردم تا به بقیه کمک کنم با قدیمی‌ترین ورزش دنیا که تو ژنتیک ما انسان‌ها هستش آشنا بشن و با انجامش به سلامتی جسمی و ذهنی‌شون کمک کنن و صد البته نحوه شروع و ادامه اصولی و علمی اون رو یاد بگیرن. من به این حرف ایمان دارم که اگه صبور باشین و اجازه بدین اصولی پیش برین، دویدن براتون تبدیل به یکی از لذت‌بخش‌ترین فعالیت‌های دنیا می‌شه. امیدوارم دویدن به یکی از عشق‌های ثابت زندگی‌تون تبدیل بشه ❤️🏃‍♀️🏃

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا