بنر پکیج صفر تا صد دونده
ویدئو

افزایش چابکی و هماهنگی عصب و عضله با تمرینات نردبان | ویدئو


هماهنگی عصبی-عضلانی و چابکی در بیشتر رشته های ورزشی اهمیت بسزایی دارد. علاوه بر اینکه اینگونه تمرینات، باعث کاهش خطر مصدومیت ورزشکار می شوند، به بهبود چابکی و هماهنگی عصبی-عضلانی وی نیز کمک شایانی می کنند.
این تمرینات باعث افزایش توان انفجاری، چابکی و بهبود واکنش های سریع ورزشکار و همچنین بهبود سرعت وی می شوند. بنابراین حتما این تمرینات را در برنامه تمرینی تان بگنجانید. . این تمرینات برای دونده ها، بسکتبالیست ها، بوکسورها، والیبالیست ها، هندبالیست ها و ورزش هایی که نیاز به استقامت و چابکی دارند، بسیار مفید است.

چقدر این مطلب برایتان مفید بود ؟

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

بنر پکیج صفر تا صد دونده

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

‫۲ دیدگاه ها

  1. سلام ممنون از مطالب مفید شما چطور میونم رکورد دوی ۱۰۰متر را به کمتر از۱۱ثانیه برسونم وچه مدت برای فردی که از همه لحاظ متوسط باشه میتونه به این رکورد دست پیدا کنه اگر میشه راهنمایی کنید باسپاس فراوان

    1. سلام حسین عزیز. نمیتوان جواب دقیقی به این سوال داد. چون عوامل زیادی در رکورد یک شخص دخیل هستن. ضمنا زمانی رکورد باید اهمیت پیدا کنه که همه عوامل رو رعایت کنی. مثلا تمرینات با کیفیت، ریکاوری خوب، تغذیه مناسب، خواب با کیفیت شبانه، مسائل روانی و زندگی آروم با تمرکز هنگام تمرین، آب و هوا، شخصیت دونده و ….. همه عوامل باید رعایت بشن اون موقع میشه گفت رکورد واقعی تری هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا