به کانال تلگرامی ما ملحق شوید.

کلیک کنید
بنر پکیج صفر تا صد دونده
تمرینویدئو

تمرینات تقویت لگن

 نیم تنه پایین یکی از مهم ترین قسمت های بدن می باشد که به دلیل اینکه وزن بدن را حمل می کند، نقش ویژه ای در زندگی و ورزش ایفا می کند.
.
از این رو تقویت این بخش از بدن، علاوه بر افزایش عملکردتان طی دویدن و هر نوع ورزش دیگری، باعث افزایش عملکردتان طی فعالیت های روزانه و ورزش شده و خطر ابتلا به بیماری های مربوط به استخوان و مفاصل را نیز کاهش می دهد. البته این تمرینات منجربه تقویتباسن و ران نیز می شوند.
.
درد لگن اغلب ناشی از ضعیف بودن این ناحیه از بدن می باشد. که با تمرینات بالا، طی دوره تقریبا ۱ ماهه یا کمتر و بیشتر، رفع می شود. .
تمرینات تقویت لگن را میتوانید در خانه، و یا تمرینات روز قدرتی، با تکرار های ۱۰ تا ۲۰ تایی و ۳ ست انجام دهید. به مرور زمان که با تمرین، سازگاری تان بیشتر شد، میتوانید تکرارها را بیشتر کرده و یا ست ها را افزایش دهید.
.

چقدر این مطلب برایتان مفید بود ؟

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Tell us how we can improve this post?

سیروان آلی

دویدن بخش بزرگی از زندگی من رو تشکیل میده. از وقتی که یادم میاد عاشق دویدن بودم و از همون اوایل بچگی که عاشق دوهای سرعت بودم تا همین امروز که بیشتر استقامتی مسافت کوتاه می‌دوم، دویدن همیشه جزو ثابتی از زندگیم بوده. این وبسایت رو راه‌اندازی کردم تا به بقیه کمک کنم با قدیمی‌ترین ورزش دنیا که تو ژنتیک ما انسان‌ها هستش آشنا بشن و با انجامش به سلامتی جسمی و ذهنی‌شون کمک کنن و صد البته نحوه شروع و ادامه اصولی و علمی اون رو یاد بگیرن. من به این حرف ایمان دارم که اگه صبور باشین و اجازه بدین اصولی پیش برین، دویدن براتون تبدیل به یکی از لذت‌بخش‌ترین فعالیت‌های دنیا می‌شه. امیدوارم دویدن به یکی از عشق‌های ثابت زندگی‌تون تبدیل بشه ❤️🏃‍♀️🏃

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا