Let’s travel together.

چطور یک دوست برای دویدن پیدا کنیم ؟

چطور یک دوست برای دویدن پیدا کنیم ؟
0 710

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

بیشتر مردم میگویند که آنها نمی توانند یک برنامه تمرینی را بدون کسی شروع کنند یا انگیزه کافی برای ادامه فعالیت ندارند. اگر شما هم یکی از این افراد هستید، به یک دوست برای دویدن احتیاج دارید. سوال این است که چطور یک دوست که با شما سازگار باشد را برای دویدن باید پیدا کرد ؟ با ارزیابی نوع دویدن تان شروع کنید و به سوالات زیر که برایتان مهم است جواب دهید.

چه زمانی میتوانید بدوید؟ زمان مشخصی را در هفته(۳ یا ۴ روز در هفته) و در ساعاتی مشخص به دویدن اختصاص دهید. معمولا بعد از ظهرها بهترین زمان برای دویدن است. با توجه این مورد و اینکه اغلب مردم بعد از ظهر از سرکار برمیگردند، میتوانید دویدنتان را شروع کنید.

سرعت تمرین تان چقدر است ؟چند بار بدوید و به سرعت دویدن تان توجه کنید. ممکن است که کمی متفاوت باشد اما به میانگین سرعت تان توجه کنید.

آیا برای هدفی میدوید؟ این به شما کمک خواهد کرد تا بدانید چه برنامه تمرینی مناسب تان خواهد بود. اگر فردی مبتدی هستید و هدفتان عبور از خط پایان است، شما باید برنامه که مناسب افراد مبتدی است را دنبال کنید.

اگر کسی را برای دویدن پیدا نکردید، در یک باشگاه محلی مخصوص دونده ها ثبت نام کنید. گروه هایی که برای اهداف و سازمان های خیریه ایجاد شده اند میتوانند عالی باشند. برای مثال، جامعه دونده های لوسمی ها و یا لنفوم ها که هزاران دلار در هر مسابقه برای اهداف خیریه جمع میکنند. گروه های این شکلی زمان مشخصی را برای برگذاری مسابقات تعیین میکنند. ویژگی دیگر خوب این گروه ها این است که بیشتر دونده های این گروه ها در سطحی متوسط هستند که اهداف شان بجز دویدن کمک به سازمان های خیریه میباشد، و نه اینکه صرفه به فکر رقابت باشند. این یک فرصت عالی است تا دونده هایی را ملاقت کنید و یک پیوند دوستی را با آنها بسازید تا در ادامه زندگی تان دوستانی داشته باشید تا در کنار آنها بتوانید بدوید.

چقدر این مطلب برایتان مفید بود ؟

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.